# | FULL NAME | POS. | EXP. | HT. | WT. | HOMETOWN / HIGH SCHOOL | PREVIOUS SCHOOL |
---|
3 | Johnny Dixon | CB | Jr. | 6-0 | 190 | Tampa, Fla. / Chamberlain | South Carolina |
4 | Kalen King | CB | So. | 5-11 | 189 | Detroit, Mich. / Cass Tech | |
5 | Cam Miller | CB | Fr. | 6-0 | 178 | Fernandina Beach, Fla. / Trinity Christian Academy | |
8 | Marquis Wilson | CB | Jr. | 5-11 | 180 | Windsor, Conn. / Windsor | |
9 | Joey Porter Jr. | CB | R-Jr. | 6-2 | 194 | Bakersfield, Calif. / North Allegheny (Pa.) | |
13 | Cristian Driver | CB | Fr. | 5-11 | 192 | Flower Mound, Texas / Liberty Christian | |
19 | Xavier Copening | CB | Fr. | 6-1 | 187 | Enfield, Conn. / Avon Old Farms | |
24 | Jeffrey Davis Jr. | CB | R-Fr. | 6-0 | 177 | Bristol, Conn. / Kingswood Oxford | |
25 | Daequan Hardy | CB | R-Jr. | 5-9 | 179 | Pittsburgh, Pa. / Penn Hills | |
31 | Kolin Dinkins | CB | Fr. | 6-2 | 182 | Wexford, Pa. / North Allegheny | |
35 | Jace Tutty | CB | R-Fr. | 5-11 | 188 | Stroudsburg, Pa. / Stroudsburg | |
36 | Stephen Ripka | CB | R-Fr. | 6-2 | 181 | Spring Mills, Pa. / Penns Valley | |
18 | Davon Townley Jr. | DE | R-Fr. | 6-6 | 267 | Minneapolis, MN / North Community High School | |
20 | Adisa Isaac | DE | R-Jr. | 6-4 | 243 | Brooklyn, N.Y. / Canarsie | |
33 | Dani Dennis-Sutton | DE | Fr. | 6-5 | 253 | Millsboro, Del. / McDonogh School (Md.) | |
3
| Zuriah Fisher | DE | So. | 6-3 | 250 | Aliquippa, Pa. / Aliquippa | |
44 | Chop Robinson | DE | So. | 6-3 | 239 | Gaithersburg, Md. / Quince Orchard | Maryland |
46 | Nick Tarburton | DE | R-Sr. | 6-3 | 258 | Green Lane, Pa. / Pennridge | |
56 | Amin Vanover | DE | So. | 6-4 | 264 | Newark, N.J. / St. Joseph's | |
90 | Rodney McGraw | DE | R-Fr. | 6-5 | 263 | Chicago, Ill. / Elkhart (Ind.) | |
92 | Smith Vilbert | DE | R-Jr. | 6-6 | 256 | Monsey, N.Y. / St. Joseph's Regional (N.J.) | |
94 | Jake Wilson | DE | R-So. | 6-3 | 249 | Nazareth, Pa. / Nazareth | |
98 | Andrew Sharga | DE | Fr. | 6-4 | 230 | Northampton, Pa. / Northampton Area | |
28 | Zane Durant | DT | Fr. | 6-1 | 276 | Lake Nona, Fla. / Lake Nona | |
47 | Alex Furmanek | DT | R-Jr. | 6-2 | 297 | North East, Pa. / North East | |
51 | Hakeem Beamon | DT | R-Jr. | 6-3 | 264 | Midlothian, Va. / Manchester | |
52 | Jordan van den Berg | DT | R-Fr. | 6-3 | 295 | Johannesburg, South Africa / Providence Christian Academy | Iowa Western |
55 | Fatorma Mulbah | DT | So. | 6-3 | 296 | Harrisburg, Pa. / Susquehanna Township | |
58 | Kaleb Artis | DT | Fr. | 6-4 | 315 | Westbury, N.Y. / St. Francis Preparatory School | |
91 | Dvon Ellies | DT | R-Jr. | 6-1 | 295 | Burtonsville, Md. / McDonogh School | |
97 | PJ Mustipher | DT | Sr.+ | 6-4 | 318 | Owings Mills, Md. / McDonogh School | |
99 | Coziah Izzard | DT | R-So. | 6-3 | 292 | Columbia, Md. / DeMatha Catholic | |
92 | Jake Pinegar | K | R-Sr. | 6-2 | 199 | Ankeny, Iowa / Ankeny Centennial | |
93 | Sander Sahaydak | K | R-Fr. | 6-0 | 176 | Bethlehem, Pa. / Liberty High School | |
96 | Mitchell Groh | K | R-Fr. | 6-0 | 185 | Dallastown, Pa. / Dallastown Area | |
0 | Jonathan Sutherland | LB | R-Sr.+ | 5-11 | 214 | Ottawa, Ontario, Canada / Episcopal (Va.) | |
11 | Abdul Carter | LB | Fr. | 6-3 | 233 | Philadelphia, Pa. / La Salle College | |
14 | Tyrece Mills | LB | So. | 6-1 | 205 | Philadelphia, PA / Northeast | Lackawanna C.C. |
23 | Curtis Jacobs | LB | So. | 6-1 | 227 | Glen Burnie, Md. / McDonogh School | |
27 | Bobby Walchak | LB | R-Fr. | 5-11 | 214 | Pottsville, Pa. / Potsville Area | |
32 | Keon Wylie | LB | Fr. | 6-2 | 206 | Philadelphia, Pa. / Imhotep Charter | |
34 | Dominic DeLuca | LB | R-Fr. | 6-1 | 209 | West Pittston, Pa. / Wyoming Area | |
39 | Robbie Dwyer | LB | R-Jr. | 6-1 | 259 | Pringle, Pa. / Wyoming Valley West | |
41 | Kobe King | LB | R-Fr. | 6-1 | 247 | Detroit, Mich. / Cass Tech | |
42 | Jamari Buddin | LB | R-Fr. | 6-2 | 216 | Ypsilanti, Mich. / Belleville | |
42 | Jackson Pryts | LB | Fr. | 6-3 | 208 | Hermitage, Pa. / Hickory | |
43 | Tyler Elsdon | LB | So. | 6-2 | 236 | Frackville, Pa. / North Schuylkill | |
45 | Charlie Katshir | LB | R-Sr. | 6-3 | 234 | Camp Hill, Pa. / Cumberland Valley | |
48 | Cody Romano | LB | R-Sr. | 6-2 | 223 | Newton, N.J. / Blair Academy | |
4 | Ben Chizmar | LB | R-Fr. | 6-0 | 218 | Gibsonia, Pa. / Mars Area | |
51 | Jimmy Christ | OL | R-So. | 6-7 | 316 | Sterling, Va. / Dominion | |
52 | Dominic Rulli | OL | Fr. | 6-3 | 265 | Burlington, Ky. / The Taft School (Conn.) | |
53 | Nick Dawkins | OL | So. | 6-4 | 315 | Allentown, Pa. / Parkland | |
54 | Ian Harvie | OL | Fr. | 6-2 | 260 | Royersford, Pa. / Spring-Ford | |
55 | JB Nelson | OL | R-So. | 6-5 | 310 | Pittsburgh, Pa. / Mount Lebanon | Lackawanna C.C. |
57 | Ibrahim Traore | OL | R-So. | 6-5 | 312 | Bronx, N.Y. / Frederick Douglas Academy 1 | |
58 | Landon Tengwall | OL | R-Fr. | 6-6 | 321 | Annapolis, Md. / Our Lady of Good Counsel | |
64 | Hunter Nourzad | OL | R-Sr. | 6-3 | 312 | Marietta, Ga. / The Walker School | Cornell |
65 | Jim Fitzgerald | OL | Fr. | 6-7 | 313 | Severna Park, Md. / Archbishop Spalding | |
66 | Drew Shelton | OL | Fr. | 6-5 | 296 | Downington, Pa. / Downington West | |
69 | Ben Hartman | OL | Fr. | 6-4 | 262 | Alpharetta, Ga. / Milton | |
70 | Juice Scruggs | OL | R-Sr. | 6-3 | 310 | Ashtabula, Ohio / Cathedral Prep (Pa.) | |
71 | Vega Ioane | OL | Fr. | 6-4 | 336 | Graham, WA / Graham-Kapowsin | |
72 | Bryce Effner | OL | R-Sr. | 6-5 | 294 | Aurora, Ill. / Metea Valley | |
73 | Maleek McNeil | OL | Fr. | 6-7 | 336 | New York, N.Y. / Walter Panas | |
74 | Olumuyiwa Fashanu | OL | So. | 6-6 | 321 | Waldorf, Md. / Gonzaga College High School | |
75 | Matt Detisch | OL | Fr. | 6-6 | 297 | Mars, Pa. / Mars Area | |
76 | Sam Siafa | OL | Fr. | 6-4 | 269 | Downingtown, Pa. / Downingtown West | |
77 | Sal Wormley | OL | R-Jr. | 6-3 | 302 | Newark, N.J. / Smyrna (Del.) | |
78 | Golden Israel-Achumba | OL | R-So. | 6-4 | 315 | Bowie, Md. / DeMatha Catholic | |
79 | Caedan Wallace | OL | R-Jr. | 6-5 | 321 | Robbinsville, N.J. / The Hun School | |